5-1 idegenben, történelmi győzelmet aratott a Kisvárda

Idegenben rúgott öt gólt a Várda, és a második félidőben rendkívül jól is játszott. A Honvéd a végére összeomlott a zárt kapus meccsen.

2020. március 14.

​Két góllal vezet a Kisvárda Budapesten

Izgalmas meccsnek ígérkezett a Honvéd-Kisvárda, tippmixmágus legyen a talpán, aki meg tudta volna jósolni a végeredményt. A félidőben jó állunk.

Labdarúgó NB I - Kisvárda hetedik a tabellán

Az idegenbeli döntetlen és a hazai győzelem hiányzik még a Kisvárda Master Good Budapest Honvéd elleni eredménysorából - írja a klub. Szombaton hazai mérkőzés következik a fővárosiak ellen. Augusztusban, idegenben aratott siker után abban bizakodik a klub, hogy a Várkertben is legyőzi riválisát.

2019. november 29.

A Kisvárda jól megverte a szülinapos Honvédot

A Kisvárda 3-1-re győzött a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, harmadik fordulójában a Hidegkuti-stadionban. Az utolsó gól akkora potya volt, hogy az érzékenyebb kispestiek tuti elsírták magukat.

2019. augusztus 17.

Van mire büszkének lenni - így szurkoltak Önök! (galéria)

Hétről hétre több ezer ember szurkol kedvenc csapatának a Várkerti Stadionban. Jó érzés látni, hallani azt a sok embert mikor egyszerre skandálják azt, hogy "játszik a csapat".

2019. március 10.

Győzelmet érdemelt volna a Kisvárda

Végig szépen játszott a Kisvárda, de a Honvéd szerencsés góllal egyenlített.

2019. március 09.

Döntetlenre áll a Honvéd elleni meccs

Játszik a csapat - skandálta a közönség, miután háromszor is a Honvéd 16-osa előtt vezetett szép akciót a Várda, ebből egyszer hatalmas helyzet is lett.

Solymosi Péter vezeti a mai mérkőzést

Csakúgy, mint a bajnokság második körében, a november 3-án játszott mérkőzésen (0–3), szombaton is Solymosi Péter vezeti a Kisvárda Master Good–Budapest Honvéd mérkőzést.