​Tálcán kínálja az esélyt a Vidi a Várdának

Bár az állás 0-0, a második félidőben emberelőnyben játszhat majd Supka Attila együttese.

2021. április 04.

​Kisvárdán mutatkozik be Szabics a Fehérvár kispadján

A nagy fölénnyel éllovas Ferencváros a kiesés elkerüléséért harcoló Budafok ellen folytathatja menetelését a labdarúgó OTP Bank Ligában, melynek 27. fordulójában bemutatkozik a MOL Fehérvár csapatának élén Szabics Imre és szakmai stábja.

2021. április 02.

N​ői röplabda Extraliga - Hazai győzelmével döntős a Nyíregyháza

A Nyíregyháza négy szettben legyőzte vasárnap otthon a Vasast a női röplabda Extraliga elődöntőjében, így 3-0-ra megnyerte a párharcot, és bejutott a döntőbe.

2021. március 28.

U21-es labdarúgó Eb - Vereség a románoktól, búcsúznak a magyarok​

A magyar válogatott több mint egy félidőt emberhátrányban futballozva 2-1-re kikapott szombaton a románoktól az U21-es Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában.

2021. március 27.

Puskás - a musical online vetítésével ünneplik a 100. évfordulót

A Puskás, a musical című darab ingyenes online vetítésével ünneplik a legendás futballista születésének évfordulóját április elsején a produkció létrehozói.

2021. március 26.

Magyar-lengyel - Hatgólos döntetlen a vb-selejtezők rajtján

A magyar labdarúgó-válogatott 3-3-as döntetlent játszott csütörtökön a vendég lengyel csapattal a világbajnoki selejtezősorozat európai nyitányán.

Majdnem világrekorder lett a Kisvárda

A bravúrt a Nemzeti Sport méltatja.

2021. március 23.

Miért ez lett az eredmény az oroszok ellen Győrben?

Elek Gábor szövetségi kapitány szerint azért kapott ki hat góllal az ötkarikás címvédő Oroszországtól a magyar női kézilabda-válogatott a győri olimpiai selejtezőtorna vasárnapi, utolsó fordulójában, mert a mérkőzés végén buta hibákat követett el.