Nyíregyháza Spartacus - Kisvárda Master Good 0-0(0-0)

Nyíregyháza: Jova - Kónya, Fodor, Kelemen, Farkas - Kártik, Holdampf (Csilus 59.p) - Kesztyűs - Pekár, Rezes (Bajzát 84.p) - Dragóner (Hinora 70.p)

vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Kisvárda: Zöldesi - Izing, Ryashko,Vári - Lucas - Melnyik, Délczeg (Oltean 79.p), Misic (Lukács 86.p), Hej - Horváth (Gosztonyi 60.p), Ilic

vezetőedző: Kondás Elemér

1. perc A Szpari kezdte a mérkőzést.

6, perc Dragóner húzta meg a bal oldalon, ziccerbe került, Zöldesi bravúrral védett.

13. perc Misic távoli lövését tolta a léc fölé Jova.

15. perc Rezes indította Dragónert, de utóbbitól elpattant a labda ígéretes helyzetben.

25. perc Mezőnyjáték, kiegyenlített a találkozó.

30. perc Délczeg kapott labdát a jobb oldalon, fölé pörgetett.

32. perc Kártik indult meg szépen középen, Zöldesi nagyot védett lövésénél.

33. perc Melnyik indult meg a jobb oldalon, Jova lábbal mentett.

35. perc Izing kapott sárga lapot.

37. perc Dragóner veszélyes beadását fogta a Kisvárda kapusa.

44. perc Egy begurítás után Misic lőtt, Jova szépen védett.

Az első félidő nem hozott gólt.

51. perc Pekár kapott jó labdát Kónyától, az utolsó pillanatban mentettek előle.

54. perc Hej lövése ment mellé.

58. perc Kónya kapott sárgát.

62. perc Rezes is besárgult.

64. perc Egy bal oldali beadás után Lucas fejelt fölé.

66. perc Lucas szabálytalankodott, ő is sárga lapot kapott.

77. perc Fodor lőtt egy szabadrúgás után, mellé ment a labda, de egyébként is lest jelzett az asszisztens.

85. perc Ilic indult egyedül kapura, Jova nagyot védett.

Döntetlennel ért véget a megyei rangadó

Lucsánszky Tamás vezetőedző Nyíregyháza: - Nagy taktikai csata volt, de a nagy helyzetek alapján hiányérzetem van, mert ilyen szintű ziccereket be kell rúgni. Közelebb álltunk a győzelemhez.

Kártik Bálint játékos Nyíregyháza: - Voltak helyzeteink, de ezeket nem sikerült gólra váltani. Egy szép összjáték után előttem is adódott lehetőség, de sajnos kimaradt.

Kondás Elemér vezetőedző Kisvárda: - Igazi rangadó volt, sok hibával, kevés helyzettel. Előre felé pontatlanok voltunk, ezért nem tudtunk veszélyt kialakítani, a végén volt egy nagy helyzetünk de az kimaradt. Mind a két csapat szervezett volt, és nem csak megyei, hanem az NB-II rangadója is volt a találkozó sok néző előtt. A gól hiányzott.

Zöldesi Illés játékos Kisvárda: - Nyíregyházán nevelkedtem, de próbáltam minden külső körülményt kizárni és csak a mérkőzésre koncentrálni. Ez is egy lépcső volt a bajnokság során a céljaink elérése felé.